Eko Ankieter / Eko Ankieterka – praca w terenie Wyszków (dwa tygodnie)

1,250.00PLN

Report problem
Processing your request, Please wait....

Additional Info

MiastoWyszków
Województwomazowieckie
Telefon774411552

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Miejskiego w Wyszkowie pn. Opracowanie bazy danych indywidualnych źródeł ciepła w oparciu o przeprowadzenie inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła na terenie gminy Wyszków
poszukujemy do współpracy osoby w charakterze:

Eko-Ankieter
miejsce pracy: Wyszków (woj. mazowieckie)

Główne zadania:

– przeprowadzenie badania w terenie w formie krótkiej ankiety
– przekazanie respondentom informacji nt realizowanego projektu
– wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego

Oferujemy:

– współpracę w oparciu o umowę zlecenie (na okres 2 tygodni)
– szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
– racę od zaraz
– możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności.

Zapraszamy do współpracy osoby:

– o wysokiej kulturze osobistej
– posiadające umiejętności komunikacyjne
– angażujące się w wykonywane zadania
– dokładne, skrupulatne, rzetelne.

Mile widziane osoby uczące się (pełnoletnie), interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska lub lubiące pracę z ludźmi.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV na podany poniżej adres, w temacie prosimy wpisać: IZNE Wyszków – Imię i Nazwisko

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.
• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.

Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4.

Pana/Pani dane osobowe:
1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji

Informujemy, że ma Pani/Pan:
1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.
Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

Komentarze