PANI DOKTOR POPRAWI PLAGIAT – GWARANCJA PRZEJŚCIA PRZEZ JSA

Report problem
Processing your request, Please wait....

Additional Info

MiastoWarszawa
Województwomazowieckie

Dzień dobry,
Posiadam stopień naukowy Doktora. Bogate i wieloletnie doświadczenie związane z pracą na Uczelni wpłynęło dodatnio na moją wprawę dotyczącą praktycznej pomocy studentom i doktorantom przy pracach dyplomowych.
Jestem osobą profesjonalną, sumienną, dokładną, terminową, a przede wszystkim uczciwą.
Służę pomocą w kwestii poprawy pracy dyplomowej pod system JSA, gdyż znam specyfikę tego programu oraz doskonale wiem jak wiele trudności sprawia studentom poprawa pracy w tymże zakresie, bowiem program nabija wysoki procent- nawet jeśli student pisał swoją pracę samodzielnie.
Tematyka bądź kierunek pracy, jak i region nie grają żadnej roli.
Jestem w stanie pomóc przy każdym temacie pracy.
Cena i termin są do uzgodnienia- realizuję również ekspresowe zlecenia (jeśli mam wolne terminy).
GWARANCJA PRZEJŚCIA PRACY PRZEZ SYSTEM JSA
Serdecznie Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane takową formą pomocy naukowej, przy którym omówimy sobie szczegóły naszej współpracy,
Telefon: 505-021-472
GG: 9774640