Pomoc w pisaniu prac

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Additional Info

Województwośląskie
Telefon502772436

Oferuję współpracę dotyczącą nie tylko pisania prac magisterskich i licencjackich, ale także prozy, felietonów i artykułów.

Posiadam doświadczenie w pisaniu zarówno krótszych form literackich, opowiadań, jak i dłuższych: napisałem trzy wydane powieści jako ghostwriter.

Warunki płatności możemy dostosować do wymogów: czy ma to być praca – jak to mówią – „żeby gładko przeszła”, czy też tekst wyższej jakości.

Co ważne: płacisz „z dołu” – więc nie ryzykujesz…rozliczamy się za daną partię napisanego i zatwierdzonego tekstu.

Zlecając mi pracę, czy inny tekst, masz możliwość wglądu w międzyczasie w to, co dotychczas zostało napisane.

Co istotne: praca magisterska czy praca licencjacka może być napisana oryginalnym językiem; nie musi być nudna i „posklejana” z gotowych fragmentów.

Możemy porozumieć się w takich kwestiach, jak: bibliografia i przypisy, formy rysunków i tabel, zdjęć, grafik – dostosowuję się do klienta.

Doradzam, jak wyjść obronną rękę z pewnych sytuacji, jak wytłumaczyć konkluzje zawarte w zakończeniu, uzasadnić tezy.

Oferuję również stworzenie prezentacji w programie PowerPoint.

Kwestia poprawek zazwyczaj budzi duże wątpliwości, gdyż nie wiadomo: co jest poprawką, a co dodatkowo napisanym fragmentem; wyjaśniam: wszelkie błędy merytoryczne poprawiam za darmo, podobnie niefortunne sformułowania i zakwestionowane wnioski. Jeżeli prowadzący zażyczy sobie dodatkowego podrozdziału czy rozdziału pracy – to jest to już „dodatkowy tekst”.

Moja propozycja współpracy dotyczy takich form, jak: esej i opowiadanie, co sprawia mi szczególną przyjemność. W przypadku takich zleceń rozliczenie następuje nie „od strony”, a za całość. Choć zaznaczam, że zawsze można się porozumieć.

Współpracując ze mną masz kontakt z twórcą, a nie z pośrednikiem, jakich jest wielu na wszelakiej maści stronach ogłoszeniowych. Myślę, że to ma kluczowe znaczenie, bo twórca odpowiada za tekst; i jeżeli przyjmuje zlecenie, oznacza to, że nie wykręca się od efektu i nie rezygnuje w przypadku przeszkód na zasadzie „zwracam pieniądze, proszę poszukać kogoś innego”.

Na żądanie wystawiam fakturę VAT lub rachunek.

3 lutego, 2024 8:02 pm

70 dni, 1 godzina

Listing ID 86265be8d9e51979 1 total views, 0 today

Komentarze