Wolontariat Fundacji Razem z Odwagą zaprasza!

Report problem
Processing your request, Please wait....

Additional Info

Ulica1 Franciszka Klimczaka
MiastoWarszawa
Województwomazowieckie
Kod pocztowy02-797
Telefon577651622

Wraz z naszą drużyną kumpli i kumpelek przynosimy terapeutyczne doświadczenia zabawy na oddziały szpitalne w Warszawie. Podczas szpitalnych programów Razem z odwagą nasi wyszkoleni wolontariusze i wolontariuszki oferują możliwość dołączenia do zabawy nawet ze szpitalnego łóżka.

• Chcemy wypełniać radością wolny czas małych pacjentów i pacjentek przechodzących trudne leczenie w szpitalu i tych wyjątkowo narażonych na izolację z powodu swojego stanu zdrowia.
Nasz program jest w pełni oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu terapii rekreacyjnej polegającej na indywidualnym podejściu, a także na angażowaniu dzieci w wyzwania opierające się na możliwości wyboru.

• Priorytetem jak zawsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego przygotowany poniżej formularz zgłoszeniowy, jak i spełnienie podanych wymagań jest niezwykle ważne dla organizacji Razem z Odwagą
Zadania
• Aktywne uczestniczenie i kreatywne podejście do trwającego programu
• Rozwojowa zabawa głównie na oddziałach onkologicznych